КОМУНІКАТ ПРИВАТНОЇ ШКОЛИ «ВСЕСВІТ» З ПРИВОДУ НЕДОПУЩЕННЯ УЧЕНИЦІ ДО НАВЧАННЯ

КОМУНІКАТ  ПРИВАТНОЇ ШКОЛИ «ВСЕСВІТ»

З ПРИВОДУ НЕДОПУЩЕННЯ  УЧЕНИЦІ  ДО  НАВЧАННЯ

 

Житомир, 05.09.2020  

 

  1. Школа «Всесвіт», яка існує в Житомирі вже 25 років, була заснована за ініціативою християнських педагогів як одна з перших приватних шкіл в Україні. Школа допомагає дітям отримувати якісну освіту і виховання на базі християнських цінностей. У центрі нашої діяльності – добро дітей. Прикладом чого є факт, що школа «Всесвіт» працює з інклюзивними учнями у кількості 20-ти осіб. 

 

  1. «Всесвіт» – це приватна школа, навчання у якій є добровільне.Відповідно, школа є платною, оскільки державна субвенція на освіту у ній є значно меншою, ніж у державних школах.Школа «Всесвіт» є неприбутковою організацією, доходи від діяльності якої використовуються виключно для фінансування видатків на її утримання, реалізації мети та напрямків діяльності. Для виконання своїх фінансових зобов’язань (податків, зарплати, комунальних витрат, тощо) школа укладає угоду з батьками учнів про надання освітніх послуг, де чітко зафіксовано суму місячної оплати за навчання та строки для сплати. 

 

  1. Бувають випадки, коли батьки протягом3-х, 6-ти, 12-ти і більше місяців не вносять оплату за навчання.  Це, звичайно, спричиняє фінансову нестабільність у приватній школі. 

 

  1. Однак адміністрація школи намагається з розумінням ставитися до фінансових труднощів батьків. Під час карантину розмір оплати за дистанційне навчання протягом двох місяців (квітень та травень) був зменшений. Попри постійне збільшення цін, розмір внеску за новий навчальний 2020-2021 рік не збільшено. 

 

  1. На новий навчальний рік батьки підписують договір про надання освітніх послуг, в якому є пункт, що діти, за навчання яких батьки не сплатили борг за попередній рік, не будуть допущені до занять. Такий договір укладається між батьками, як правило, до 20липня.  

 

  1. Всього було 6 батьків, які заборгували оплату за попередній навчальний рік. Кожному з них було запропоновано три варіанти: а) сплатити борг; б) змінити школу; в) прийти особисто та написати письмове зобов’язання щодо часу погашення заборгованості. 

 

  1. Із вище згаданої групи з шести батьків, тількимама учениці, з якою стався прикрий інцидент, прийняла рішення змінити школу. Заборгованість  у  розмірі 1200 грн була анульована, а документи повернуто. 

 

  1. Нам шкода, що через вищезазначену історію колишня учениця нашої школи зазнала стресу. Нами буде проведено детальне вивчення ситуації і в разі підтвердження фактів некоректної поведінки певних працівників будуть вжиті відповідні заходи.  Ми зробимо висновки з цієї історії, щоб у подібних ситуаціях непорозуміння між дорослими не відображались на дітях. Задля уникнення подібних ситуацій, просимо батьків уважно та відповідально ставитися до умов контракту.

 

o. Михайло Воцaл – представник засновника школи

    Марія Левченко – директор школи 

05.09.2020
ru facebook instagram
Мы расширяемся! И открываем набор детей в нашу школу с 1-го по 10-й класс. Присоединяйтесь к нашей школьной семье.