Місія школи: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Психологічна підтримка

"Рецепти психологічної стабільності"


Ми вже місяць живемо в умовах війни і наша психіка потроху почала звикати до умов воєнного часу.Водночас потрібно розуміти, що за цей час кожен з нас переносить величезний руйнуючий психіку стрес, тому для того, щоб допомогти нам стабілізувати наш внутрішній психологічний стан приводжу кілька порад психологів і ділюся власними рецептами подолання стресу.
Рецепт 1 "Усвідомлена дія": Коли наші дії є усвідомленими, тобто такими причину і наслідки, яких ми розуміємо наш мозок активізується на їх виконання, тобто залишається менше часу на руйнуючі думки та переживання.Але дія має бути усвідомленою, "спланованою" і ми маємо розуміти її важливість.
Рецепт 2 "Чистота": Прибираємо, звільняємо простір навколо себе, викидаємо сміття, якщо можливо. Війна зробила нас мінімалістами, більшість з нас зрозуміли як мало насправді кожному з нас потрібно. Чистимо власні думки, власні переживання. Прибирання - чудово знімає емоційну напругу, адже ми "боремося" таким чином з ворогом, трансформуючи його в "пил" та "грязюку".
Рецепт 3: "Творчість": Важливо активізувати наш мозок на творчість, коли навколо руйнування,нам потрібно творити: писати, малювати жартувати, грати. Все, що ми створюємо, є цілющими ліками для нашої душі. За допомогою творчості, ми розповідаємо свої історії, виражаємо свої емоції та почуття.
Рецепт 4 "Найбільш важливий": Молитва: Звернення до Творця, це три в одному, адже за допомогою молитви ми діємо усвідомлено (рецепт 1) звертаючись з конкретним проханням, наводимо чистоту своїй душі (рецепт 2) та творимо ( рецепт 3) вкладаючи в молитву на емоції та почуття. Молитва є найцілющим рецептом, а також особистою розмовою кожного із Богом.
Крім основних рецептів кілька цікавих "інгредієнтів":
1. Дихання - глибокий "вдих" та "глибокий видих", наповнюємо мозок киснем.
2. Концентрація на предметах. Коли страшно спробуйте знайти очима 3-5 речей улюбленого кольору.
3. Обійми. Зігрівайте себе та оточуючих. Якщо, ви самі обійміть себе або подушку, іграшку та ін.
4. Вода та їжа. Намагайтеся пити та їсти достатньо.Не варто відмовлятися чи навпаки переїдати.
5. Розмовляйте. Спілкування з оточуючим чи по телефону знімає напругу та стрес.
Ось і все. Рецепти записано та інгредієнти додано.Вдалого "готування". Все буде Україна!

30.05.2022
uk facebook instagram YouTube
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.