Місія школи: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Вартість освітніх послуг

Загальноосвітня Салезіянська школа «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів м.Житомира є приватним закладом освіти. Відповідно, навчання у нашій школі є платним.

При прийнятті учня до школи батьки укладають договір, у якому прописуються умови та термін оплати за навчання. Розмір оплати може змінюватися. Проте, не частіше ніж раз на рік.

Наразі оплата за навчання становить 3 000 грн (три тисячі гривень) на місяць. Сума сплачується щомісяця, до останнього числа попереднього місяця. Наприклад, оплата за листопад повинна бути здійснена до 31 жовтня. Винятком є перший місяць навчання – оплата за вересень здійснюється до 30 вересня включно.

Місце тримається за учнем протягом дванадцяти місяців, при тому що оплата покриває лише 11 місяців – з вересня  по  липень. Оплата за червень та липень проводиться попередньо – в строк до 31 грудня поточного року.

Оскільки для дитини на інклюзивному навчанні розробляється індивідуальний навчальний план, батьки учнів з особливими освітніми потребами здійснюють доплату за роботу спеціалістів психолого-педагогічного супроводу. З цією метою з батьками укладається додаткова угода.

У разі наявності заборгованості за попередній навчальний рік станом на 01 вересня дитина не допускається до навчального процесу до повного погашення заборгованості.

В оплаті є система пільг та знижок:

a) батьки, діти яких навчаються на «відмінно», звільняються від оплати за липень;

б) багатодітні сім’ї, діти яких навчаються у школі «Всесвіт»:

• 1-а дитина – 100% суми оплати за місяць,
  • 2-а дитина – 75% суми оплати за місяць,
  • 3-я дитина і більше (за кожну) – 50% суми оплати за місяць;

в) батьки, які попередньо в строк до 15 вересня поточного року здійснили оплату за перший семестр навчального року – отримують пільгу у розмірі 50% оплати за липень;

г) батьки, які попередньо в строк до 15 вересня поточного року здійснили оплату за повний навчальний рік – звільняються від оплати за липень;

д) інші пільги надаютьcя на розсуд адміністрації і власника закладу освіти виключно за наявності вагомих підстав після подання письмового звернення батьків дитини і необхідних документів відповідно ситуації та на підставі письмового рішення власника школи.

Реквізити для оплати:

Загальноосвітня Салезіянська школа «Всесвіт» м. Житомира

10004, м. Житомир, вул. Корабельна,10,

тел.41-59-19, 067-78-72-923

scuolavsesvit@ukr.net

Код ЄДРПОУ 20422814

Р/р  UA 55 311744 00000 26002055828705

ЖОУ АТ "Приватбанк" МФО 311744

uk facebook instagram YouTube
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 10-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.