Хто такі Салезіяни?

У січні 2020 року Житомирська Салезіянська приватна загальноосвітня школа «Всесвіт» офіційно перейшла під керівництво «Делегатури Ордену Салезіянів в Україні».
Цей орден був заснований в 1859 році святим Йоаном Боско в місті Турин (Італія).
Дон Боско є покровителем молоді, учнів та студентів, вихователів та видавців. Основною місією Салезіян є виховання доброго христинина і чесного громадянина.
 
Звідки походить назва «Салезіяни»?
Мама св. Йоана Боско шанувала св. Франциска Сальського, тому часто читала сину розповіді про нього.
Пізніше Дон Боско вибрав цього святого покровителем ордену. На сьогодні в ордені є понад 15 000 богопосвячених чоловіків, які провадять свою діяльність у більш ніж 130 країнах світу.
 
Салезіяни у виховному процесі використовують життєвий досвід Дона Боско, який він назвав «Запобіжною системою виховання».
Система полягає у запобіганні помилкам та гріхам, створюючи добрий родинний дух, підбадьорюючи, підказуючи правильний шлях, завжди супроводжуючи молоду людину у зростанні.
Надихаючись прикладом свого святого засновника, Салезіани застосовують у своїй праці з молоддю різні ініціативи та заходи: музику, спів, танець, гуртки, ігри, спорт, туристичні походи та інше, щоб молодь могла навчитися чогось нового, зайняти добре свій час і, перебуваючи в здоровому середовищі та оточенні, була у єдності з Господом.
 
Салезіяни в Україні працюють у Львові, Києві, Винниках, Коростишеві, Житомирі, Бібрці та Перемишлянах.
 
Зараз представниками «Делегатури Ордену Салезіянів в Україні» в школі є о. Міхал Воцал та брат Сікстус Ндубуісі Онуігбо.
ru facebook instagram YouTube
Мы расширяемся! И открываем набор детей в нашу школу с 1-го по 10-й класс. Присоединяйтесь к нашей школьной семье.