Місія школи: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Дошкільна підготовка

Багато батьків думають, що дошкільна підготовка дітей потрібна для того, щоб навчити їх читати і рахувати. Насправді, більш важливо підготувати дитину психологічно і підняти загальний рівень її розвитку. Часто дітки, які досягли шкільного віку, виявляються зовсім не готовими ходити до школи - вони не привчені до дисципліни і праці, не можуть довго сидіти на одному місці, не «чують» вчителя, розсіяні і неуважні. Навчання для них пов'язане з психологічними складнощами, а тому інтерес до цього заняття може швидко зникнути, і тоді дитина розлюбить школу на довгі роки. Це може привести до зниження успішності та проблем з поведінкою не тільки в першому класі, але і в наступних. Тому батьки повинні приділяти увагу дошкільній підготовці своєї дитини для запобігання проблем в майбутньому.

Багато хто вважає дитячий сад відмінним засобом підготовки дитини до школи. Саме тут малюк вчиться самостійності й працьовитості, знайомиться з іншими дітьми і вихователями, привчається до дисципліни і отримує перші знання. У дитячому садку дитину навчать читати і рахувати, тримати в руці олівець і ручку, користуватися ножицями і фарбами. Зараз в дитячих садках з'явилися нові методики розвитку, що дозволяють малюкові дізнаватися про навколишній світ і розвивати свою фантазію.

З недоліків дитячих садків слід відзначити велику кількість дітей в групах (іноді до 30 малюків). При такій кількості дітей важко приділити час кожному, тому краще віддавати переваги дитсадкам з невеликими групами. Також існує ймовірність зіткнутися з недостатнім професійним рівнем вихователів, і тоді дитина в дитячому садку не буде отримувати потрібні знання і навички, а просто чекати приходу батьків.

Курси підготовки можуть бути організовані при школах або ж в спеціальних освітніх центрах. В цьому випадку збирають невеликі групи (зазвичай близько шести чоловік) з дітей одного віку і протягом декількох годин навчають їх різним знанням в ігровій, невимушеній формі. Відмінною рисою таких курсів є те, що батьки беруть безпосередню участь в навчанні і потім вдома закріплюють разом з дітками отримані знання. На курсах дають основні знання, що надалі використовуються у школі - навички поводження з канцелярським приладдям, рахунок і письмо, малювання, ліплення і т.д. Добре відвідувати такі курси при школі, куди плануєте віддати дитину в перший клас.

uk facebook instagram YouTube
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.