Місія школи: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Система виховання

Від початку заснування школи навчання і виховання спрямоване на формування особистості дитини і її духовний розвиток. Тому, творчим колективом школи розроблена інтеграційна програма на основі християнських цінностей, щоб навчання та виховання було цілісним.

Ця програма складається з 4 блоків, кожен з яких поділяється на теми. Розгляд та вивчення кожної теми відбувається протягом 1 тижня. Таким чином, кількість інтеграційних тем відповідає кількості навчальних тижнів.

Наша інтеграція – це поступове переживання особистих взаємин з Богом ("Я і Бог"), з самим собою ("Я"), з ближнім ("Я і суспільство") і з навколишнім світом ("Я і навколишній світ").

У школі велике значення приділяється спілкуванню з батьками. Раз на тиждень вони приходять до школи, щоб поспілкуватися один з одним, поговорити з класним керівником про своїх дітей, або створити свято разом, отримати відповіді на свої питання на лекції психолога, священика, або іншого фахівця.

Важливу роль школа має в житті кожного вчителя, оскільки педагоги формуються разом з нею. Щоп'ятниці вчителі збираються разом, щоб підвищити свій рівень педагогічної майстерності та духовного розвитку. На цих зустрічах також обговорюються інтеграційні теми, які готують творчі групи на наступний тиждень.

Шкільне життя "Всесвіту" дуже насичене і цікаве. Діти вчаться жити вповні кожен момент життя, а вчителі допомагають їм це осмислювати, організовуючи різні заходи, свята. Цим, в першу чергу, відрізняється життя в нашій школі від звичайного навчання в загальноосвітній школі.

Індивідуальний підхід до кожної особистості нам допомагають втілити  "маленькі" класи. Відповідно до Статуту школи, максимальна кількість учнів у класі не перевищує 20.

Діти беруть активну участь у шкільних, міських та міжнародних олімпіадах.

uk facebook instagram YouTube
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.