Місія ліцею: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Про ліцей

Наша школа була народжена від величезного бажання самих батьків допомогти дітям отримати цілісну освіту і виховання на базі християнських цінностей, щоб діти мали перед собою хороший приклад і наставництво.

Літо 1992 року стало історичним для нашого міста, в якому через 2 роки відкрилася україно-італійська школа "Всесвіт".
Саме в цей час в Житомир приїхала група італійців на чолі з священником із Реджио Емілії доном Джузеппе Доссетті.

Саме у цей час відбулася історична зустріч кількох житомирських вчителів, які мріяли про християнську школу, - з доном Джузеппе, особистістю сильною і водночас доброю, глибоко духовною і сміливою. Власне він зі своїми друзями ризикнув повірити у мрію-проєкт школи, яка б стала платформою для створення дружніх стосунків між Житомиром
і Реджио, а також народження нового світогляду в пострадянській незалежній Україні.

Треба зазначити, що дон Джузеппе вже довгий час є засновником та директором центра реабілітації залежних , настоятелем двох великих парафій в місті, і не зважаючи на величезне коло відповідальних справ, стає співзасновником школи Всесвіт, яка стартує у вересні 1994 року.
   Протягом всіх років, аж по сьогоднішній день, він допомагає утримувати школу фінансово. На 25-річчя школи мерія Житомира відзначила його медаллю "За вклад у культурний розвиток Житомира". Попри страшну війну, яку ми переживаємо зараз, дон Джузеппе приїзджає до Житомира, висловлюючи свою солідарність і бажання допомагати. Ми його називаємо батьком школи.

Отож, школа "Всесвіт" з'явилася на світ в 1994 році. Наша діяльність заснована на вірі, надії і любові, і націлена на формування і розвиток особистості дитини, на його самореалізацію. Наш педагогічний шлях нестандартний: для нас головне, щоб все знання проходили через розум, серце і досвід дитини. Сімнадцять років нашому шкільному житті підтвердили правильність нашого шляху. Сьогодні випускники "Всесвіту" успішно навчаються і закінчують ВНЗ країни, а наші випускники-первістки всі працюють за покликанням.

Школа має хорошу репутацію у батьків завдяки високому рівню викладання, інтеграційному навчанню і виховання, традицій і уважному ставленню до дитини. Вона має унікальну і єдину в Україні блочну систему виховання, де основним принципом є: "учні, вчителі, батьки повинні вчитися все життя, вчитися разом, щоб жити в любові з самим Богом, один з одним, у своїй родині, у своєму місті, у своїй країні, з усім світом".

Шкільна програма навчання включає в себе обов'язкову для кожної української школи державну програму, спецпрограми з вивчення італійської мови, а також широкий вибір факультативів, гуртків за інтересами. Наша школa одна з перших здійснює інклюзивну педагогіку. Творчий колектив вихователів, вчителів-професіоналів роблять шкільне життя цікавою і результативною, беруть участь в різних міжнародних проєктах.

Колись ми починали з одного класу - невеликої групи дітей, довірених нам і нашому баченню світу батьками. Від заснування школи навчання і виховання спрямоване на особистість дитини і її духовний розвиток і зростання. Діти вчаться проживати кожен момент життя, вчителі допомагають осмислити його, організовуючи різні заходи і свята.

Нам є чим пишатися і до чого рости, нехай у нас є і складності, але ми впевнені, що діти ростуть на стільки, на скільки зростає учитель.

Ознайомитися зі  Статутом ліцею

Фінансово-господарська діяльність школи здійснюється на основі її кошторису.

Джерелами формування кошторису навчального закладу є:

- кошти засновника;

- благодійні внески фізичних та юридичних осіб;

- кредити банків;

- добровільні грошові внески і пожертвування установ, організацій та окремих громадян, іноземних юридичних і фізичних осіб;

- кошти отримані від здійснених проектів та грантів тощо.

Навчальний заклад має право на придбання та оренду необхідного обладнання та інші матеріальні ресурси, користуватись послугами будь-якого підприємства, установи, організації або фізичної особи.

Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в навчальному закладі визначається засновником згідно законодавства та нормативно-правових актів Міністерства освіти  науки України та інших  центральних органів виконавчої влади.

Звітність про діяльність загальноосвітнього навчального закладу встановлюється засновником відповідно до законодавства.

uk facebook instagram YouTube2
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.