Місія ліцею: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Вартість освітніх послуг

Загальноосвітня Салезіянська школа «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів м.Житомира є приватним закладом освіти. Відповідно, навчання у нашій школі є платним.

При прийнятті учня до школи батьки укладають договір, у якому прописуються умови та термін оплати за навчання. Розмір оплати може змінюватися. Проте, не частіше ніж раз на рік.

Замовник оплачує Послуги Виконавця за навчальний рік 2023-2024 – 9 (дев’ятьма) рівними платежами кожного календарного місяця (з вересня 2023 року по травень 2024 року).  Оплата за надання Послуг становить  4000 грн  (чотири тисячі гривень) за календарний місяць або 36000 грн (тридцять шість тисяч гривень) за навчальний рік та сплачується  шляхом попередньої оплати кожного наступного календарного місяця до останнього числа місяця, що йому передує, на рахунок (розрахунковий, картковий, в касу) Виконавця, вказаний у розділі 11 Договору.

Оскільки для дитини на інклюзивному навчанні розробляється індивідуальний навчальний план, батьки учнів з особливими освітніми потребами здійснюють доплату за роботу спеціалістів психолого-педагогічного супроводу  - на теперішній час доплата становить 2350 грн. З цією метою з батьками укладається додаткова угода.

У разі наявності заборгованості за попередній навчальний рік станом на 01 вересня дитина не допускається до навчального процесу до повного погашення заборгованості.

В оплаті є система пільг та знижок, які можуть обговорюватися в індивідуальному порядку, при наявності вагомих підстав після подання письмового звернення батьків дитини і необхідних документів відповідно ситуації та на підставі письмового рішення власника школи.

Реквізити для оплати:

Загальноосвітня Салезіянська школа «Всесвіт» м. Житомира

10004, м. Житомир, вул. Корабельна,10,

тел.41-59-19, 067-78-72-923

scuolavsesvit@ukr.net

Код ЄДРПОУ 20422814

Р/р  UA 55 311744 00000 26002055828705

ЖОУ АТ "Приватбанк" МФО 311744

uk facebook instagram YouTube2
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.