Місія школи: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Відгуки

Наталія Гриб

Наталія Гриб

Для нас – это школа-семья. Мне нравится, что каждому ребенку здесь уделяют особое внимание, которое направлено на развитие его личности и раскрытия потенциала. Наша история знакомства со школой началась пятнадцать лет назад, когда я привела свою старшую дочь на подготовительные занятия к школе. Она была очень чувствительной, и любое повышение голоса приводило ее к слезам. Я очень переживала за то, как она пойдет в первый класс, зная наши суровые реалии. Но Бог услышал мои молитвы и мы обрели вторую семью в школе «Всесвит» - сейчас тут учатся средняя и младшая дочери. И я благословляю тот день, когда мы познакомились с замечательными педагогами.

16.01.2017
Оксана Вірченко

Оксана Вірченко

Маючи дитину з особливими потребами, якій рекомендована інклюзивна освіта, я намагалася влаштувати сина у перший клас. Але, як виявилося, таких дітей просто не хочуть бачити у загальноосвітніх школах. Адже і клопоту з ними багато, і там важливіші віртуальні показники, аніж дитина. Я була у розпачі, та наче знак згори, троє моїх знайомих порекомендували «Всесвіт». Скажу одразу, це надзвичайна школа! Я бачу як горять очі у дитини, коли він іде до школи, потяг до знань і щире бажання щодня дізнаватися щось нове, вчитися і розвиватися. Ставлення до дітей у школі кардинально відрізняється від звичайної школи – старша донька закінчила звичайну школу.

19.01.2017
Ганна Рудзей

Ганна Рудзей

Школа "Всесвіт" это дружная и отзывчивая семья! Где смело можно быть самим собой, не боясь иметь своё собственное мнение. Здесь нет чужих детей и твоих проблем, здесь помогут решить создавшуюся ситуацию! Рядом с детьми учимся и мы , взрослые. Учителя живут концепцией школы, меняясь сами, подают пример детям. Школа "Всесвіт" закладывает хороший фундамент для взрослой жизни наших детей.

17.01.2017
Наталія Гостак

Наталія Гостак

В мене тільки найкращі спогади про навчання в школі. Вперше я пішла до нульовочки 04.12.1996 року. Завжди з радістю ходила на навчання. Подобалось ,що стосунки з вчителями ,як з друзями. Було дуже цікаве навчання та час ,як ми проводили . Це найкраща школа ,яка може бути. Бажаю школі процвітання . 

10.02.2021
Каміла Ганська

Каміла Ганська

 До школи і вчителів ставлюся з неймовірним теплом і вдячністю. З однокласниками в чудових стосунках, але, на жаль, живу в іншій країні і можливості бачитись зараз немає. Однак, я знаю, що завжди можу до них звернутися з важливим або простим життєвим питанням. 

27.02.2021
Олег Статкевич

Олег Статкевич

Ну що можна сказати, взагалі тільки позитив згадується, але нещодавно дивився щоденник зі своєї школи та посміхався таким цікавим зауваженням як «забудько забудькович» чи «Дикун дикунович». Особливо тепло згадується атмосфера та позакласні заняття,коли ми всім класом ходили разом відпочивати. Не можу не згадати і смішні моменти коли ми з хлопцями могли розбити якесь вікно чи ненароком мячем попасти по викладачу, також було й таке що штани рвались на самому цікавому місці. Загалом про школу тільки позитив і вдячність всім вчителям, особливо класним керівникам п.Тетяні і п.Лєні,а також п.Наталі,дуже запам’ятались її уроки Італійської мови!

04.03.2021
Марія Ткачук

Марія Ткачук

Привіт! Я випускниця школи «Всесвіт». Мій клас був перший в історії школи, який закінчив 11 класів після отримання ліцензії. І від щирого серця можу сказати, що безмежно рада була провести всі шкільні роки, всі етапи свого становлення, саме в цій школі. З впевненістю можу сказати, що подібної теплої атмосфери я не зустрічала в жодній з державних шкіл. Маленькі класи, де всі абсолютно не просто однокласники, а найліпші друзі. Чудовий вчительський колектив, з якими я і досі в теплих, навіть швидше дружніх відносинах. Вчителі і досі переймаються нашими успіхами та досягеннями, навіть після стількох років після випуску.Дякую від щирого серця школі «Всесвіт» за найкращі шкільні роки!

19.04.2021
Алла Рубан

Алла Рубан

НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА. Хоча ми тільки з 4 класу, але моя дитина сказала, що школа "Всесвіт" найкраща в світі і всі хто в ній працює.

24.03.2022
uk facebook instagram YouTube
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.