Місія школи: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Виховна система Дона Боско

Дон (Джованні) Боско (1815-1888 р) - італійський священик, педагог, засновник Ордена св. Франциска Сальського, який на підставі свого досвіду розробив систему роботи з дітьми та підлітками, що незабаром отримала назву "попереджуюча". Джованні вважав, що вчитель повинен бути батьком, радником і другом.

«Краще запобігти, ніж лікувати»

Цей педагогічний метод формування дитини звертає увагу на той потенціал добра, який дитина має в своєму серці, виключаючи використання примусу.
Запобіжна педагогіка спрямована на те, щоб не допускати зіткнення молоді з негативним досвідом, який може загальмувати внутрішній розвиток вихованця.
Це неможливо досягти тільки заборонами і обмеженнями. Необхідно створити потрібну атмосферу, яка ґрунтується на Євангельської любові.

«Краще виховувати з любов'ю і радістю, показуючи позитив і заохочуючи до добра, ніж залишати дітей одних і тільки карати при порушенні правил».

Дон Боско вважав: «Слід давати підліткам повну свободу бігати, стрибати, шуміти в своє задоволення. Гімнастика, музика, декламація, театр і прогулянки - ось найбільш ефективні засоби, щоб домогтися дисципліни, і їх потрібно використовувати для зміцнення моральності та здоров'я. Потрібно тільки стежити за тим, щоб не в змісті не в поведінці не було нічого поганого ».

 

Правила захисту неповнолітніх у душпастирській та виховній практиці Римсько-Католицької Церкви в Україні

uk facebook instagram YouTube
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.