Місія школи: Виховання та навчання доброго християнина, успішного та чесного громадянина.

Наша історія

Перша приватна школа українського Житомира

Наша школа була народжена від величезного бажання самих батьків допомогти дітям отримати цілісну освіту і виховання на базі християнських цінностей, щоб діти мали перед собою хороший приклад і наставництво.

Школа "Всесвіт" з'явилася на світ в 1994 році. Наша діяльність заснована на вірі, надії і любові, і націлена на формування і розвиток особистості дитини, на його самореалізацію. Наш педагогічний шлях нестандартний: для нас головне, щоб все знання проходили через розум, серце і досвід дитини. Сімнадцять років нашому шкільному житті підтвердили правильність нашого шляху. Сьогодні випускники "Всесвіту" успішно навчаються і закінчують ВНЗ країни, а наші випускники-первістки всі працюють за покликанням.

Школа має хорошу репутацію у батьків завдяки високому рівню викладання, інтеграційному навчанню і виховання, традицій і уважному ставленню до дитини. Вона має унікальну і єдину в Україні блочну систему виховання, де основним принципом є: "учні, вчителі, батьки повинні вчитися все життя, вчитися разом, щоб жити в любові з самим Богом, один з одним, у своїй родині, у своєму місті, в своїй країні, з усім світом".

Шкільна програма навчання включає в себе обов'язкову для кожної української школи державну програму, спецпрограми з вивчення італійської мови, а також широкий вибір факультативів, гуртків за інтересами. Наша школa одна з перших здійснює інклюзивну педагогіку. Творчий колектив вихователів, вчителів-професіоналів роблять шкільне життя цікавою і результативною, беруть участь в різних міжнародних проектах.

Колись ми починали з одного класу - невеликої групи дітей, довірених нам і нашому баченню світу батьками. Від заснування школи навчання і виховання спрямоване на особистість дитини і її духовний розвиток і зростання. Діти вчаться проживати кожен момент життя, вчителі допомагають осмислити його, організовуючи різні заходи і свята.

Нам є чим пишатися і до чого рости, нехай у нас є і складності, але ми впевнені, що діти ростуть на стільки, на скільки зростає учитель.

Ознайомитися зі Статутом школи

Фінансово-господарська діяльність школи здійснюється на основі її кошторису.  

Джерелами формування кошторису навчального закладу є:

- кошти засновника;

- благодійні внески фізичних та юридичних осіб;

- кредити банків;

- добровільні грошові внески і пожертвування установ, організацій та окремих громадян, іноземних юридичних і фізичних осіб;

- кошти отримані від здійснених проектів та грантів тощо.

 Навчальний заклад має право на придбання та оренду необхідного обладнання та інші матеріальні ресурси, користуватись послугами будь-якого підприємства, установи, організації або фізичної особи.

 Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в навчальному закладі визначається засновником згідно законодавства та нормативно-правових актів Міністерства освіти  науки України та інших  центральних органів виконавчої влади.

 Звітність про діяльність загальноосвітнього навчального закладу встановлюється засновником відповідно до законодавства. 

 

 Наукова робота "Всесвіт". Козловець Я.Я.

uk facebook instagram YouTube
Ми розширюємося! І відкриваємо набір дітей у нашу школу з 1-го по 11-й клас. Приєднуйтеся до нашої шкільної родини.